Reštaurácia vo FIATE

Sme denná menu reštaurácia, ktorá Vás srdečne pozýva do svojich priestorov na Zvolenskej ceste 37 priamo v budove fy. BB Rent FIAT. V príjemnom prostredí ponúkame široký výber hotových obedových menu ako trojchodové denné obedové menu XXL (polievka, hlavné jedlo a dezert), ktoré zhotovujeme podľa tradičných receptúr ! Výber zo 4 druhov (rôzne mäsité, bezmäsité aj sladké špeciality) za prijateľné ceny.

Ďalej ponúkame týždenné závodné menu u nás ale aj s dovozom priamo do vašej firmy. Napr. spôsob podávania polievok je v polievkových terinách (misách) z ktorých si môžete nabrať neobmedzené množstvo, a to isté platí aj pri chlebe a pečive, skrátka všetko je v cene menu.

U nás je možné zabezpečiť na vysokej kvalitatívnej úrovni rôzne spoločenské podujatia ako: svadby, výročia, stužkové, promócie, firemné školenia – posedenia a pod. Reštaurácia vo Fiate má už dlhoročnú tradíciu vynikajúcej kuchyne, veľkých porcií a milej – rýchlej obsluhy. Kapacita našich priestorov je cca 120 miest. V letných mesiacoch sálu klimatizujeme.

Našou výnimočnosťou je, že všetky jedlá zhotovujeme výlučne zo slovenských, vysoko kvalitných a zdravotne nezávadných surovín. Vaše zdravie a spokojnosť sú u nás na prvom mieste. My Vám dáme viac!

Bezproblémové a bezplatné parkovanie v bezprostrednej blízkosti reštaurácie. Bude pre nás veľkým potešením, privítať Vás v našom zariadení alebo zrealizovať pre Vás niečo z našich ponúkaných služieb.

Denné

MENU
Tradičné jedlá a veľké porcie + dezert zdarma!

Týždenné

MENU
Menu vhodné pre dovoz obedov do firiem s objednávkami deň vopred.